Icepeak

Icepeak tegeleb spordirõivaste tootmisega aastast 1996. Icepeak tootevalik on väga lai. Rõivaid valmistatakse erinevate harrastuste tarbeks: funktsionaalseid rõivaid sportijale, mugavaid ja praktilisi rõivaid looduses liikujale, trendikaid ja innovaatilisi mudeleid nooremale põlvkonnale. Tähtsamad põhitunnused, millest lähtutakse toodete valmistamisel on funktsionaalne disain, rikkalik värvivalik ja rõivale rakendatud lummavad mustrivariatsioonid, mis on kaasaegsed ning inspireeritud noorte elustiilist.

Icepeak leidis oma nišši inimeste seas, kes armastavad elada aktiivset elu, sportida ning seda teha trendikalt ja kvaliteetselt riietatult. Funktsionaalsetest kangastest valmistatud rõivaid on meeldiv kanda ning lihtne hooldada. Kollektsioonides on rõivaid erinevateks vajadusteks: - randa , tänavale, loodusmatkale või talvel lumisele mäenõlvale. Arvestatav osa kollektsioonist on suunatud lastele, kus lisaks toodete rõõmsatele värvidele on tähelepanu pööratud laste ohutusele.

Käesoleval Kevad Suvi 2013  hooajal pakub Icepeak mudeleid järgnevate kollektsioonidena: Nordic Nature, Mountaneering, Outdoor X-treme, Beachwear, BIke wear ning Playgound lastele. . Kõik üles laetud galerii pildid kehtivad käesoleva hooaja kohta ning kõik tooted on saadaval poodides üle Baltikumi. 

Icepeak on osa kontsernist L-Fashion Group, mis on üks suurimaid rõivatootjaid Skandinaavias. Olles üks pikemate kogemusega rõivaid valmistav ettevõte, kuulub L- Fashion Group'i veel mitu rõivabrändi mis praeguseks on esindatud rohkem kui 40-s riigis. Kontserni heaks lööb kaasa 1800 töötajat. 

 

 

UUDIS

hetkel uudised puuduvad. palun külastage meie Facebook lehte.

Loe edasi

KONTAKT

  Laki 5, II korrus 10621 TALLINN
   (+372) 6750 004
  info@sportworld.ee

Võta meiega ühendust

Loe meist lisaks